Rune Jansson färglitografier

478167

RUNE JANSSON (1918-2014): (4) Kompositioner, signerade och numrerade, PT, färglitografier, varierande mått, oramade

Hanteringsveck

Rum 9, Vagga 2

Rune Jansson färglitografier

Budhistorik (5 bud)
3407252
500
3413216
450
3407252
3407721
3407252

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.