Trädgårdsurnor i gjutjärn sommar

478165

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gjutjärn, 1900-tal, höjd ca 13,5, diameter 20 cm

Bruksslitage

Diverse, Metall, Specialauktion

Rum 7

Budhistorik (19 bud)
3417293
1 400
3417298
1 300
3417293
3417297
3417293

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.