Ljusstakar silver

478164

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, höjd ca 19,5 cm

Slitage, mindre bucklor

Silver

Visas på begäran

Ljusstakar silver

Budhistorik (3 bud)

3411312
3411311
750
3409171

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.