Alexandre Fassianos

478163

ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Komposition, (Hommage aux Prix Nobel), signerad A Fassianos, färglitografi, 85/100, bildmått ca 66x55 cm

Fack 15

Alexandre Fassianos
Budhistorik (18 bud)
3414403
2 400
3414377
3414334
3414356
1 900
3414334
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.