Georges Laporte oljemålning

478162

GEORGES LAPORTE (Frankrike, 1926-2000): Kustmotiv, signerad G. Laporte, olja på pannå, ca 13x27 cm

Rum 4

Georges Laporte oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3410052
3408214
3407243
3407242
950
3407241
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.