Joan Miro litografi

478161

JOAN MIRO (1893-1983): "Hommage aux prix Nobel", 1976, signerad och numrerad Miro 85/100, ca 75x55 cm
LITTERATUR: Mourlot 1094

Kundcenter

Joan Miro litografi
Budhistorik (17 bud)
3417103
23 000
3413659
22 000
3417102
22 000
3413659
19 000
3409414
18 500

Slutpris SEK:
23 000
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer