Joan Miro litografi

478161

JOAN MIRO (1893-1983): "Hommage aux prix Nobel", 1976, signerad och numrerad Miro 85/100, ca 75x55 cm
LITTERATUR: Mourlot 1094

Joan Miro litografi
Budhistorik (17 bud)
3417103
23 000
3413659
22 000
3417102
22 000
3413659
19 000
3409414
18 500

Slutpris SEK:
23 000
2 316 EUR, 2 631 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.