Corneille färglitografi

478160

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Komposition, (Hommage aux Prix Nobel), signerad och daterad Corneille -74, 85/100, färglitografi, ca 67x52 cm

Rum 3

Corneille färglitografi
Budhistorik (11 bud)
3416959
3416953
3 800
3416669
3 600
3413845
3 400
3410755
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.