Einar Norelius

478157

EINAR NORELIUS (1900-1984): ''Vårlåt'', signerad Einar Norelius, 10/10, färgetsning, ca 29,5x23 cm

Fack 1

Einar Norelius
Budhistorik (4 bud)

3417203
450
3417098
3417083
3416179

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.