Einar Norelius

478156

EINAR NORELIUS (1900-1984): ''Drakhumla'', signerad Einar Norelius, 10/12, färgetsning, ca 27x14 cm

Fack 26

Einar Norelius
Budhistorik (9 bud)
3417223
750
3416682
700
3416682
600
3417085
550
3416682
500

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.