Sven Hempel oljemålning

478153

SVEN HEMPEL (1896-1944): "Trädgårdsmotiv", signerad och daterad S Hempel -28, olja på pannå, ca 55x63 cm

Rum 5

Sven Hempel oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3416763
3 200
3416684
1 900
3416676
1 800
3416571
1 700
3416517
1 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.