Bordslampa art deco

478151

BORDSLAMPA, art deco, 1920/30-tal, brons, skärm i textil, höjd ca 28, längd 34 cm

Smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Monter 6

Bordslampa art deco

Budhistorik (2 bud)

3415583
500
3409525

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.