Philippe Stack stolar

478150

PHILIPPE STARCK, stolar, 3 st, "Mr Impossible", för Kartell, transparent plast, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, smärre repor

Möbler, Stolar, Design

Rum 12

Philippe Stack stolar

Budhistorik (13 bud)
3417243
3 400
3416088
3 200
3415922
3416087
3415922
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.