Skeppsblock

478145

SKEPPSBLOCK, 2 st., 18/1900-tal, bemålat trä, trissor i järn respektive metall, längd 64 cm respektive 47 cm

Åldersrelaterat slitage

Diverse, Nautica/Technica

Rum 7

Skeppsblock

Budhistorik (13 bud)
3416587
1 300
3410675
3416585
3410675
900
3416584
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.