Benno Arzt oljemålning

478142

BENNO ARZT (född 1941): "Optimal I", signerad och daterad Benno Arzt 016, akryl på duk, ca 70x80 cm

Benno Arzt oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3417817
3416882
3415911
600
3413669
450
3410922

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.