Benno Arzt oljemålning

478141

BENNO ARZT (född 1941): "Höstdag", signerad och daterad Benno Arzt 013, akryl på duk, ca 70x80 cm

Benno Arzt oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3416510
1 900
3416459
1 800
3416292
1 700
3414163
1 600
3413505

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.