Benno Arzt oljemålning

478139

BENNO ARZT (född 1941): "Africano", signerad och daterad Benno Arzt 2013, akryl på duk, ca 100x130 cm

Rum 1

Benno Arzt oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3416246
4 200
3411154
3416245
3 800
3411154
3 600
3416244
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.