Rune Persson oljemålning

478133

RUNE PERSSON (1914-1990): Stadsbild, signerad Rune Persson 51, olja på duk, ca 73x60 cm

Rum 16

Rune Persson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3407246
1 600
3412277
1 600
3407246
3407245

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.