Hallbänk ek

478131

HALLBÄNK, ek, 1950-tal, 3 delar, rak sammankopplad benställning, höjd ca 52, 100x37 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Hallbänk ek

Budhistorik (10 bud)
3417329
700
3417334
650
3417329
600
3417327
550
3417323
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.