Väggrelief

478130

EMILE & PAUL-LOUIS MULLER & LOISEAU-ROUSSEAU, Relief, keramik, signerad, djup ca 12 cm, 35x48 cm

slitage, smärre skador

Konst, Skulpturer

Väggrelief

Budhistorik (12 bud)
3422829
3422739
1 900
3422688
1 800
3422688
1 600
3421071

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.