Matbord skrivbord

478129

SKRIVBORD / AVLASTNINGSBORD, 1930-tal, betsad björk, rak modell, höjd ca 75, 140x74 cm

Visst slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Matbord skrivbord

Budhistorik (1 bud)

3413566
2017-08-14 01:55:59

2017-08-16 kl 11:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.