Stolar rokokostil

478128

STOLAR, rokokostil, tidigt 1900-tal, 8 stolar samt 2 karmstolar, vitmålade med sits i skinn, sitthöjd ca 46 cm

Visst slitage

Möbler, Stolar

Rum 9

Stolar rokokostil

Budhistorik (20 bud)
3416785
3 600
3416886
3 400
3416785
3 200
3416823
3416785
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.