Supglas 1700-tal Sommar

478127

SUPGLAS, 1700-tal, 1 par, höjd ca 16 cm

Smärre slitage

Glas, Servisglas, Specialauktion

Supglas 1700-tal Sommar

Budhistorik (6 bud)
3416436
1 400
3413024
3411822
3411819
950
3411510

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.