Oljemålning 1800-tal

478125

A VON ROTHSTÉN (1800-tal): Fjällandskap med boskap, signerad och daterad A.V.Rothstén 1889, olja på duk, ca 21x27 cm

Konst, Äldre måleri

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
3418624
750
3418347
700
3418132
650
3417992
600
3417983
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.