Hörnskåp 1700-tal

478124

HÖRNSKÅP, 1700-tal, gråmålat, 2-delat, förgyllda beslag, höjd 205, 97x65 cm, nycklar finns

lås med osäker funktion,

Möbler, Skåp, byråer

Rum 11

Hörnskåp 1700-tal

Budhistorik (6 bud)
3415113
3415112
2 800
3414476
2 600
3410774
3408695

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.