Sekretär i rokoko

478123

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1700-tal, rokoko, fanerad i alm, inredning med lådor och fack, beslag i brons, och förgylld mässing, höjd 106, 105x49 cm, nycklar finns

fanérskador,

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Sekretär i rokoko

Budhistorik (45 bud)
3415935
15 000
3415723
14 500
3415934
14 000
3415723
13 500
3415931
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.