Akke Hugh Malmeström oljemålning

478119

AKKE HUGH MALMESTRÖM (1894-1968): ''Kantbergs fäbodar'', signerad och daterad A.H Malmeström -45, olja på pannå, ca 60x70 cm

Budhistorik (23 bud)
3415742
1 700
3415277
1 600
3414898
3415276
1 400
3414898
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.