Frithiof Berglund oljemålning

478116

FRITHIOF BERGLUND (1905-73): Blomsterstilleben, signerad Frithiof Berglund, olja på duk, ca 42x33 cm

Rum 1

Frithiof Berglund oljemålning

Budhistorik (26 bud)
3415168
3 600
3415190
3 600
3415168
3 400
3415181
3 400
3415168
3 200

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.