Oljemålning Neapel

478115

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Vy från Neapel, olja på papper, 13,5x15,5 cm, otydlig påskrift på baksidan

Färgbortfall, krackelyrer

Konst, Äldre måleri

Fack 29

Oljemålning Neapel
Budhistorik (7 bud)
3424142
550
3423669
500
3415202
450
3423667
450
3415202

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.