Sixten Lundbohm

478114

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): ''Bornholm'', signerad Lundbohm, deterad á tergo 1934, olja på duk, ca 55x73 cm

Sixten Lundbohm

Budhistorik (18 bud)
3415641
6 800
3415708
6 600
3415641
6 400
3415703
6 200
3415641
5 800

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.