Olle Gustafsson oljemålning

478113

OLLE GUSTAFSSON (född 1935): "Hantverksblommor", monogramsignerad, olja på pannå, 60x50 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Olle Gustafsson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3412236
2017-08-13 09:18:49

2017-08-20 kl 16:40
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.