IWC herrarmbandsur i stål

478112

IWC, armbandsur, stål, 1950/60-tal, automatisk urverk, plexiglas, svart läderarmband samt spänne i gulddobulé (ej original), diameter 35 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, bruksslitage

Klockor/Ur, Herrklockor, Fashion, Väskor, accessoarer

IWC herrarmbandsur i stål

Budhistorik (13 bud)
3423753
5 600
3423236
5 400
3423752
5 200
3423236
3 800
3415578
3 600

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.