Ellis Wallin oljemålning

478111

ELLIS WALLIN (1888-1972): ''Motvi från forsviken Västergötland'', signerad och daterad Ellis Wallin -41, olja på duk, ca 55x47 cm

Ellis Wallin oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3416034
700
3416033
650
3416032
600
3416029
550
3416011
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.