Frithiof Berglund oljemålning

478110

FRITHIOF BERGLUND (1905-73): Landskap, signerad Frithiof Berglund, olja på pannå, ca 25x33 cm

Rum 1

Frithiof Berglund oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3415229
3415183
2 800
3415227
2 600
3415183
2 400
3415076

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.