Frithiof Berglund oljemålning

478109

FRITHIOF BERGLUND (1905-73): ''Från Båstad-trakten'', signerad Frithiof Berglund, olja på pannå, ca 25x33 cm

Rum 1

Frithiof Berglund oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3414410
3413299
1 400
3410885
1 300
3413297
3410885

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.