Ivan Bergdahl oljemålning

478108

IVAN BERGDAHL (född 1929): "vilande renar", signerad, daterad 1982 olja på pannå, 29x56 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Ivan Bergdahl oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3423212
500
3423071
450
3421850
3417419
3416013

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.