Arvid Johansson

478107

ARVID JOHANSSON (1852-1923): Kustlandskap i månsken, signerad, olja på duk, ca 69x128 cm

något krackelerad

Konst, Äldre måleri

Arvid Johansson

Budhistorik (21 bud)
3422694
4 400
3422686
4 200
3422693
4 200
3422686
3422691
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.