Gustaf Lagerström oljemålning

478106

GUSTAF LAGERSTRÖM (född 1874-?): Segelbåt i aftonrodnad, signerad G. Lagerström, olja på duk, ca 29x24 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Gustaf Lagerström oljemålning

Budhistorik (35 bud)
3415496
3 600
3415494
3 400
3415018
3 200
3415492
3 200
3415018

Slutpris SEK:
3 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer