Gustaf Lagerström oljemålning

478106

GUSTAF LAGERSTRÖM (född 1874-?): Segelbåt i aftonrodnad, signerad G. Lagerström, olja på duk, ca 29x24 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Gustaf Lagerström oljemålning

Budhistorik (35 bud)
3415496
3 600
3415494
3 400
3415018
3 200
3415492
3 200
3415018

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.