Hugo Zuhr oljemålning

478102

HUGO ZUHR (1895-1971): Kustbild, monogramsignerad HZ, olja på duk, ca 27x48 cm

Konst, Äldre måleri

Hugo Zuhr oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3415253
3 200
3415120
3415252
3415120
2 800
3415251
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.