Sigurd Möller krita

478097

SIGURD MÖLLER (1895-1984): Landskap, signerad S Möller, olja på pannå, ca 46x55 cm

Sigurd Möller krita

Budhistorik

2017-08-15 kl 19:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.