Bordslampa

478095

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, stor modell med belysning i skärm och fot, polykromt dekorerad, höjd ca 90, diameter 50 cm

Visst slitage

Belysning, Bordslampor

Bordslampa

Budhistorik (32 bud)
3415055
2 400
3415053
3415047
3415052
1 900
3415047
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.