Klädskåp lackerad plåt

478089

KLÄDSKÅP, industridesign, 1940/50-tal, lackerad plåt, 3 dörrar med bakomvarande klädhängare, höjd ca 200, 107x50 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Klädskåp lackerad plåt

Budhistorik (15 bud)
3415461
3415464
3 800
3415461
3 600
3415463
3 400
3415461
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.