Nils Nilsson Skum

478086

NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Rendrivning på fjället, signerad och daterad NN Skum 1942, blandteknik, bildmått ca 22x29 cm

Konst, Teckningar

Fack 28

Nils Nilsson Skum
Budhistorik (3 bud)

3405955
3 200
3406452
3405955

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.