Erik Dettow oljemålning

478085

ERIK DETTHOW (1888-1952): Fiskare, signerad Dettow, olja på pannå, ca 17x23 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Erik Dettow oljemålning

Budhistorik (22 bud)
3414977
3414922
1 900
3414733
1 800
3407230
1 700
3414731
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.