Erik Dettow oljemålning

478085

ERIK DETTHOW (1888-1952): Fiskare, signerad Dettow, olja på pannå, ca 17x23 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Erik Dettow oljemålning

Budhistorik (22 bud)
3414977
3414922
1 900
3414733
1 800
3407230
1 700
3414731
1 700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer