Börje Hedlund oljemålning

478084

BÖRJE HEDLUND (1909-2005): ''Fiske i Seine'', signerad och daterad Hedlund -47, olja på duk, ca 27x41 cm

Börje Hedlund oljemålning

Budhistorik (39 bud)
3415419
5 400
3415403
5 200
3415411
5 200
3415403
4 600
3415409
4 400

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.