Einar Palme oljemåling

478080

EINAR PALME (1901-1993): ''Grönskär'', signerad och daterad Einar Palme 1941, olja på pannå, ca 38x46 cm

Rum 1

Einar Palme oljemåling

Budhistorik (18 bud)
3415801
1 400
3415754
1 300
3415720
3415615
3415364

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.