Ellis Wallin oljemålning

478079

ELLIS WALLIN (1888-1972): ''Motljus, motiv från Flatön, Bohuslän'', signerad och daterad Wallin -38, olja på duk, ca 38x47 cm

Rum 1

Ellis Wallin oljemålning

Budhistorik (23 bud)
3415123
2 400
3415118
3415122
3415118
3415121
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.