Hunting table soffbord

478075

SOFFBORD, "Hunting Table", mahogny, 1900-talets andra hälft, höjd ca 53, 151x42 cm, vardera klaff 22 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 22

Hunting table soffbord

Budhistorik (7 bud)
3409060
750
3414071
700
3409060
650
3414069
600
3409060
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.