Matbord gustaviansk stil

478074

MATBORD, mahogny, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, med 2 iläggsskivor, räfflade ben med avslut i mässing, höjd ca 74 cm, diameter ca 115 cm, skivor ā 50 cm

Repor, slitage, fläckar

Möbler, Matbord

Rum 8

Matbord gustaviansk stil

Budhistorik (8 bud)
3414610
1 300
3415759
3414610
3415755
3414610
550

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.