Peder Duke

478070

PEDER DUKE (1938-2003): 2 st kompositioner, signerade Peder Duke 1989 resp 1990, numrerade i upplaga om 150 resp. 200, 40x38 resp. 33x37 cm

Rum 16

Peder Duke

Budhistorik (16 bud)
3413895
1 800
3410238
1 700
3406881
1 600
3410237
3406881
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.