Bordslampor Öia

478068

ÖIA, bordslampor, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd inkl. skärm ca 51 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor Öia

Budhistorik (8 bud)
3415549
3415548
900
3414980
3414693
650
3414630
600

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.